Fanusta Evlilik Teklifi

Kapadokya'da havaların soğumasıyla birlikte daha çok talep gören fanus konseptimiz ile Güvercinlik Vadisi yanında gün batarken veya gün doğarken unutulmaz bir evlilik teklifi yapacaksınız.

Akşam Yemeği Teklifi

Kapadokya'nın en lüks otellerinde vadilere bakan restoranlarının sizin için özel hazırlanmış bölümünde evlilik teklifi seçeneğimiz.

Vadide Günbatımında / Gündoğumunda Evlilik Teklifi

Huzurlu ve sessiz Kapadokya vadilerinde, sizin için özel hazırlanmış mekanımıza gün doğumunun yada gün batımının harika atmosferinde teklif edin.

At Turunda Evlilik Teklifi

Kız arkadaşınız sıradan bir at turu yapacağınızı sanacak fakat 1 saatlik tur sonunda onu bekleyen evlilik teklifi sürprizi karşısında kocaman bir ''Evet'' cevabı tüm Kapadokya vadilerinde yankılanacaktır.

Özel Balonda Teklif

Kapadokya'nın o muhteşem oluşumlarına yukarıdan bakalım hem de balon sadece bize özel olsun derseniz bu teklif tam size göre !

Günbatımında Terasta Teklif

Kapadokya'da gün batımı bir başkadır. O kıpkırmızı renkte özel olarak ayarladığımız otelinizin terasındayken sakin ama unutulmaz bir teklif için detaylara bakın.

Kısa Film Sürpriz Sonlu Teklif

Müstakbel eşiniz Kapadokya'da manzaralı bir kısa film çekeceğimizi sanacak fakat sürprizler onu bekliyor.

Drone ile Evlilik Teklifi

Kapadokya'da sevdiğinizle günbatımını izlerken yanınıza birden drone geldiğini ve altında bir yüzük olduğunu hayal edin. Geriye size özel hazırlanmış bölümde evlilik teklif etmek kalıyor.

Balonlar Eşliğinde Teklif

Sizin için seçtiğimiz özel teraslı süitlerimizin terasında evlilik teklif edin. Yapacağınız tek şey teklif edeceğiniz kişiyi balonları izlemek için yukarıya terasa çıkarmak olacak.