balon izleme turu


Rezervasyon

Neden Balon İzleme Turu ?

Balona binmemenize bazı şeyler sebep olabilir. Eşiniz-dostunuzla birlikte binme isteği, korku, maddiyat vb. Binemiyorsunuz diye her şey bitmiş olmuyor. Biz izlemeniz için gerekli imkanları sağlıyor güzel bir sabaha uyanmanızı sağlıyoruz.

Özellikle son zamanlarda dövizin karşısında paramızın değer kaybetmesinden dolayı ve balon firmalarının da euro ile çalışmasından dolayı yerli misafirlermizin balona binme oranı çok düştü diyebiliriz. Bu durumda ise yerli misafirlerimizin yanında olmak ve balona binemeseler bile izlemeyi tecrübe etmeleri için alternatif bir tur geliştirdik. Balon İzleme Turu. Bu turu arkadaşlarınızla toplu olarak tercih edebileceğiniz gibi eşiniz ile yada yalnız da tercih edebilirsiniz. Elbette sabah erken saatte uyanmak zor gelecektir. Fakat sonrasında karşılacağınız görüntüyü hayatınız boyunca bir daha unutamayacaksınız. Yüzlerce balonun havada oluşturduğu atmosferi ve sonrasında gün doğumunun güzel görüntüsünü kaçırmamanız için sizin için baştan sonra güzel bir tur ayarladık. Tur detaylarını aşağıdan okuyup ,istediğiniz tarihe rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

* Balon İzleme Turu Açıklaması *

Balonların kalktığı yere ( Göreme kasabası ) gidiyoruz ve ikramımız olan sabah atıştırmalarınızı yerken balonların hazırlanışını izliyorsunuz. Nasıl güzel fotoğraf çekerim diye düşünmeyeceksiniz. Çünkü bütün fotoğraflarınız harika olacak !

Balonlar uçmaya başladıktan sonra aracımıza tekrar binip uçuş yönlerine bağlı olarak daha iyi izleyebileceğimiz bir noktaya gidiyoruz. Burası Esentepe yada Aydın Kırağı olabilir. Bu noktalar panoramik noktalar olacaktır. Yani hem balonların uçuşunu izlerken hem de bölgeyi yukarıdan görmüş olacaksınız. Bu süre içerisinde kokartlı rehberiniz size balonların nasıl uçtuğunu ve tüm süreci anlatacaktır.

Burada da fotoğraflar çektikten ve vakit geçirdikten sonra isteğinize göre otele dönüşümüzü yapacağız. İsterseniz daha fazla kalmak ve balonlar ile vakit geçirmek mümkün olacaktır. Fakat kalkıştan sonra geçecek her dakikada balonlar daha da yükselip belirli bir yüksekliğe çıkacaklardır. Belirli bir yükseklikten sonra fotoğraf çekmek kolay olmayacaktır. O yüzden fotoğraf çekimi için bizim önerimiz ; kalkış anından itibaren ilk 20 dakikadır. İzleme ve genel tur bittikten sonra ise otelinize tekrar dönüşünüz sağlanacaktır.

Gezilecek Yerlerin İsimleri

  • Göreme Kasabası Balon Kalkış Noktası
  • Esentepe & Aydın Kırağı
  • Fotoğraf Noktaları

Tura Dahil Olanlar

  • Sabah Atıştırmalık Kahvaltı
  • Otelden Alış ve Otele Bırakış
  • Kişi Sayısına Bağlı Klimalı Konforlu Araç
  • Bakanlık Kokartlı Profesyonel Rehber

Tura Dahil Olmayanlar

  • Kişisel Harcamalar

1 Kişi İçin Paket Fiyatı 80TL Yerine Sadece 60TL

Aktiviteler Sayfasına Dönmek İçin Lütfen Tıklayınız.


Rezervasyon